Publiskā slidošana

halle1

Baudiet slidošanas priekus gan ziemā gan vasarā jaukas fona mūzikas pavadījumā!
Vienmēr būsiet laipni gaidīti Jelgavas Ledus hallē:

Slidošana

pieaugušajiem EUR 3.00/ LVL 2.11

bērniem EUR 1.50/ LVL 1.05
Slidu noma (1 pāris) EUR 1.50/ LVL 1.05
Pieejamie slidu izmēri
Hokeja: 29-48
Daiļslidošanas: 34-41

Telefons uzziņām: 63007220

 

 

Ledus halle "Zemgale"

Ar sporta kompleksa „Zemgale” svinīgo atklāšanu, 2001 gada 31 augustā iesākās jauns posms Jelgavas  sporta dzīvē.

Ledus halle Jelgavniekiem piedāvā dažādas jaunas iespējas, ko līdz halles tapšanas brīdim liedza siltās ziemas un šādu celtņu neesamība.

Šobrīd, kad pilnā sparā tiek aizvadīta devītā sezona, Jelgavā acīmredzami ir atdzimis tāds sporta veids kā hokejs, kura noriets savu kulmināciju sasniedza pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu sākumā.

Jelgavas ledus hallē savus ikdienas treniņu aizvada Jelgavas ledus skolas hokejisti, kuru kopskaits tuvojas diviem simtiem, kā arī  kupli apmeklētās dažādu vecumu daiļslidošanas grupas.

Jaunie hokejisti, dažādās vecuma grupās izcīnījuši valsts čempionu godalgas.

Jelgavas ledushalle ir Latvijas kērlinga dzimšanas vieta. Arī šai sporta veidā ir nozīmīgi panākumi. Latvijas sieviešu izlase šogad jau aizvadījusi cīņas Pasaules čempionāta augstākajā ešelonā, kas nupat norisinājās Kanādā. Vīriešu komanda startē B grupā.

Arī Latvijas Stājhokeja izlases dzimšanas vieta ir Jelgavas ledus halle . Komanda jau vairākas sezonas un ne bez panākumiem piedalās gan Eiropas, gan pasaules stājhokeja čempionātos. Arī šogad viņi dosies tālajā ceļā uz Kanādu.

Ledushallē jau divpadsmito sezonu startē Zemgales Amatieru Hokeja Līga, kuras dalībnieku skaits ik sezonu grozās ap 18 amatieru un astoņām amatieru-veterānu komandām. Ledushallē notiek dažādi starptautiski bērnu, jauniešu un veterānu starptautiski hokeja turnīri. Pie mums viesojušās komandas no Polijas, Zviedrijas, Somijas, Krievijas, Ukrainas, Čehijas,ASV,Kanādas,Dānijas,Šveices,Luksemburgas.

2006. gadā Jelgavas Ledus hallē norisinājās Pasaules čempionāts stājhokejā, kur piedalījās sešu valstu pārstāvji - Somija, Čehija, Krievija, ASV, Kanāda un Latvija.

2011.gadā notika Eiropas čempionāts Stājhokejā,kurā zelta medaļas izcīnīja Latvijas izlase.

Ledushallē ik gadu norisinās par tradicionāliem kļuvušie starptautiskie kērlinga turnīri „Zemgales kauss” "Jelgavas kauss"un „Ondulat ” kausa izcīņa, kur piedalās vairāk kā 18  valstu komandas.

Vasarās uz ledus savas treniņnometnes aizvada hokejisti no Baltkrievijas - Novopolockas „Himik”, jauniešu komandas no Kaļiņingradas, Pēterburgas, Harkovas,kā arī daiļslidotāji no 6 valstīm.

Jau tris reizes vasarās aizvadītas starptautiskās Kārļa Skrastiņa un Oskara Bārtuļa hokejistu treniņnometnes,kurās nodarbības vada respektējami speciālisti no Nacionālās Hokeja Līgas,kā arī no Zviedrijas un Somijas.

Ledushallē, ātri nomainot segumu, ir aizvadīti Jelgavai un visai Latvijai nozīmīgi pasākumi:  Starptautiskais Folkloras festivāls „SUDMALIŅAS”, mūsu pašu populārās grupas „PRĀTA VĒTRA” koncerts , vairākas valsts mēroga izstādes,kā arī Jelgavā populārās Sudentu dienas..

Ledushallē darbojas kafejnīca, kur iespējams ieturēt gardu maltīti, padzert tēju vai kafiju, vai skatoties hokeja translācijas uz lielā ekrāna iemalkot kādu alus glāzi.

 
Jūsu aktīvai atpūtai un lietderīgai brīvā laika izmantošanai BEZ MAKSAS pieejami sporta laukumi:
 1. • Skeitparks
 2. • Futbola laukums (ar mākslīgo segumu)
 3. • Basketbola laukums (asfaltēts, 2 grozi)
 4. • Pludmales volejbola laukumi (2 smilšu laukumi un tīkli)
 5. • Hokeja "sauso" treniņu laukums (slīpēta virsma, vārti)
  SIA "Sporta komplekss "Zemgale"

  Rīgas iela 11, Jelgava, LV 3002

   

   

  Tālrunis: (+371) 63007220

  Fakss: (+371) 63007219

  E-pasts: info@skzemgale.lv

  ledushalle@skzemgale.lv

  visvaldis@skzemgale.lv